C vrh Diandra

 

Deníček štěňátek

4.7. trošku jsme zanedbávaly náš deníček, pořád se něco děje a času je málo, každopádně rosteme jako z vody, už máme kolem devíti resp. osmi kilo, máme za sebou druhé očkování, další odčervení, kontrolu vrhu a máme vyšetřená očička (všichni bez nálezu a 5 očiček je jantarových a jedno modré :-)). Ovšem největším zážitkem byla dovolená na psím táboře, vrátily jsme se odtamtud, řečeno diplomaticky, velmi svobodomyslné ;-), fotky snad budou později, dneska jsme se zase fotily v postoji a krásně jsme si pohrály s našimi kamarády knírači, od minule se tam nějak rozmnožili, ale o to větší legrace to byla :-))

10.6. páni dneska tady byl děsný šrumec, furt jezdili nějaké návštěvy a vždycky tady nechali nějakého psa, všichni si s námi hráli, byla to děsná psina.

9.6. dneska jsme jely na první výlet a jak se sluší na psy - hezky v kennelce. Byly jsme na chatě u kamarádky a taky jsme se podívaly do lesa. A hlavně máme nové fotečky v postoji :-)

8.6. a máme za sebou první vyjížďku autem, pěkně jsme si hověly na klíně

7.6. no dneska to nebylo hezké, přišla nějaká paní napřed si s nám hrála, ale pak úplně otočila a různě nás píchala, ale prý jsme teď očkované, čipované a tetované a taky máme pet pasy. Jo a jsme celé zelené - vaši vodníci :-))

5.6. fuj a včera zase ta hnusná pasta, ještě dneska si pro jistotu nechceme nechat šáhnout do tlamiček

3.6. máme další zážitek - dneska nás navštívil Muffův páníček s dětmi - ti malí tvorové byli sice trošku hluční a trošku moc běhali, ale nakonec to s nima byla legrace a hlavně nám Honza udělal pár fotek, děkujeme

26.5. dneska jsme se zase fotily, zkoušely jsme první fotky v postoji, za spolupráci děkujeme Martině a Báře

23.5. návštěva odjela, tak je konečně čas trochu aktualizovat fotky, doplněny fotky z věku 22 a 25 dní. Štěňátka byla podruhé odčervena, minulý týden byla také poprvé venku. 

12.5. už nám začínají růst zoubky, chudák mamka

9.5. dneska jsme se fotily, ale panička nějak nestíhá dát fotky na web, každopádně za ně děkujeme Báře Špatné

8.5. dneska nás poprvé odčervili a také váhový přírůstek je i nadále jako podle učebnice, tedy lépe řečeno u obou větších holčiček, které svoji porodní váhu znásobily cca 2,9x. Menší holčička se opravdu snaží - svoji váhu znásobila 4,2x a také všechna očička už máme otevřená.

4.5. začínáme otevírat očička

1.5. štěňátkům je už týden a prospívají přímo učebnicově, větší RM a červená přibraly cca 1,9 násobek své porodní váhy a menší RM dokonce 2,5 násobek své váhy.

Trey dává svým štěňátkům opravdu maximum a tak "nejmenši" z holčiček s porodní váhou 244 g vedle svých sestřiček obryň vypadá malinká. Ségry vážily po narození 574 a 530 gramů. Všechny holčičky se mají čile k světu a Trey se od nich zatím téměř odmítá hnout.

 

 

 

 

 

Tyto stránky jsou optimalizovány pro rozlišení 1024 x 768 bodů a vyžadují prohlížeč podporující JavaScript.
Použití jakéhokoliv materiálu z těchto stránek pouze se souhlasem autora!
Copyright © Martina Hodková, 2011

Naposledy změněno: 30.8.2011

 

[CNW:Counter]